O nas

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych researcherów i badaczy. Specjalizujemy się w jakościowym researchu, analizie danych i informacji o rynku, konsumencie i produkcie. Projektujemy i realizujemy badania jakościowe dla różnych branż. Nie upiększamy rzeczywistości, tylko rzetelnie i dokładnie ją badamy, analizujemy i wyciągamy wnioski.

Dla kogo pracujemy?

Pomagamy przedsiębiorcom, inwestorom oraz agencjom marketingowym zbudować solidne podstawy naukowe, ułatwiające wdrożenie nowych produktów na rynek oraz poprawić kondycję i wytyczyć kierunek rozwoju już istniejących.

Posiadamy znak jakości MSUES oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma!

Staramy się zapewnić naszym klientom i partnerom biznesowym określoną jakość naszych usług. W działalności doradczej i szkoleniowej kierujemy się Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES. Realizujemy nasze usługi poprzez Bazę Usług Rozwojowych, gdzie można nas znaleźć. Zaufanie wśród kontrahentów budujemy m. in. uczestnictwem w programie Rzetelna Firma

Nasza mocna strona

Wyróżnia nas wiedza z zakresu towaroznawstwa oraz analiz sensorycznych, dająca naszym klientom kompletny obraz badanych produktów. Ugruntowaną pozycję na rynku wypracowaliśmy też w obszarze brokeringu technologii. Łączenie świata nauki i biznesu jest od początku naszą specjalnością. Skutecznie realizujemy projekty badawczo-rozwojowe, zapewniamy im finansowanie i sprawne zarządzanie.

Co mówią o nas Klienci?

„Z firmą BIAN współpracuję od kilku lat w zakresie realizacji szkoleń i doradztwa. Doceniam tę współpracę za profesjonalne podejście i wiedzę osób, z którymi działam. Za nami wiele ciekawych projektów, ale liczę, że te najlepsze jeszcze przed nami.”

Agata Kuźniarowska

„Małe przedsiębiorstwo większość procedur wypracowuje samodzielnie, często działając intuicyjnie i niekoniecznie najbardziej efektywnie. Dzięki współpracy z BIAN wypracowaliśmy nowe, znacznie efektywniejsze ścieżki współpracy z klientami. I tak wzrosła nasza efektywność i zmniejszył się poziom frustracji. A co najważniejsze, klienci są zadowoleni.”

Bajkopisarze

„Współpraca z firmą BIAN to pełen profesjonalizm oraz skrupulatność i dokładność w realizacji projektu. Dzięki temu wszystkie realizowane projekty zostały poprawnie zrealizowane i zakończyły się sukcesem. Liczymy na kolejne wspólne realizacje”

EUROPEJSKIE CENTRUM GASTRONOMII

„Jestem słaby w pisaniu pochwał, ale współpraca z  BIAN była wzorowa – perfekcyjny kontakt, szeroka wiedza i kompetencja. Na pewno w przyszłości skorzystam jak i z przyjemnością polecę innym Klientom.”

Kamil Kamionka Nowe Miejsce Nieruchomości

„Jako doradcy, szkoleniowcy i trenerzy biznesowo-marketingowi chcemy zawsze zapewnić naszym Klientom optymalne rozwiązania, dlatego proponujemy im dofinansowanie naszych usług. W tej dziedzinie od początku istnienia Sell&Rise współpracujemy z ekspertami BIAN. Nasi Klienci i my jesteśmy niemal kompletnie odciążeni od prac administracyjno-rozliczeniowych, co powoduje, że możemy skupić się w stu procentach na swojej pracy. Dzięki zbudowanemu zaufaniu i poznaniu zakresu innych kluczowych kompetencji BIAN jak biały wywiad gospodarczy,  badania konsumenckie, rynkowe, analizy sensoryczne, współpracujemy na tych polach, dając naszym Klientom szersze spektrum specjalizacji i perspektyw spojrzenia na ich strategie marketingowo-sprzedażowe.”

Maja Drexler, Łukasz Brzyski Sell&Rise